Представили нового керівника «Волиньвугілля»

Сьогодні, 16 червня, на держпідприємстві «Волиньвугілля» представили нового керівника Миколу Пирога.

Про це інформує БУГ.

Захід відбувся за участі представників влади Нововолинська, працівників ДП «Волиньвугілля», голів профспілок шахт відбулося представлення нового керівника держпідприємства. Радник міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика Віктор Шайтан, який свого часу жив і працював у Нововолинську, зачитав наказ міністерства від 13 червня про те, що Микола Пиріг зобов’язується виконувати обов’язки гендиректора  на період до призначення керівника цього підприємства в установленому порядку.

Радник міністра подякував попередньому керівнику Валерію Хмельницькому та зазначив, шо у Києві прислухалися до прохання шахтарів, які просили поставити генерального начальника, який буде працювати.

«На сьогоднішній день найважливішою є дисципліна, потрібно спільно шукати шляхи вирішення проблем. Без дисципліни не буває нічого. Якщо ми не будемо підвищувати виробництво, реалізовувати вугілля, то гошей не буде зовсім», – відзначив Шайтан.

До  призначення Пиріг, уродженець Львівської області, працював головним інженером ДВАТ «Шахта «Надія».

Профспілки на зустрічі справедливо ставили питання про плани генерльного директора щодо розвитку вугільної галузі.

«Я сюди прийшов, щоб закотити рукави і працювати, аби ми не стояли з простягнутою рукою», – сказав новопризначений генеральний директор. Мовляв, слід підняти виробництво та стабілізувати його. Віктор Шайтан закликав гірників організуватися, адже не можна досягати результату тільки страйками.

Таку позицію займає і  керівник державного підприємства. На його думку, шахтарі повинні усвідомити, що підвищення зарплати гарантує лише зростання вуглевидобутку.