Ковель: футболісти змагалися за кубок «Цивільного Корпусу»

На спортивному майданчику спортшколи № 3 відбулися змагання з міні-футболу на кубок громадської організації «Цивільний Корпус «Азов» Ковель», приурочені до 125-ої річниці з дня народження полковника Армії УНР Євгена Коновальця.

Про це інформують у прес-службі Ковельської міськради.

У турнірі брали участь 12 команд з Володимира-Волинського та Ковеля, селища Гурійська та села Сойне Маневицького району, а саме: «Ковель Волинь», «Патріот України», «Альве», «Мілітарі», «Ковалі», «Козаки», «Володимир-Волинський», «Дрім – Тім», КФС, «Турійськ», «Прилісне» та «Олт кейтсл».

Змагання проходили в чотирьох групах: по три команди в кожній, за круговою системою. Переможці груп змагалися у півфіналі.

У півфіналах зустрілися команди «Сойне» та «Козаки», «Альве» та «Мілітарі». В першій зустрічі з рахунком 1:0 перемогла команда «Козаки», а у другій – завдяки пенальті 8:7 перемогу здобули футболісти «Альве» (основний час закінчився з рахунком 5:5). У грі за третє місце бронзові медалі вибороли спортсмени з села Сойне. У фінальному поєдинку команда «Альве» перемогла «Козаків» з рахунком 4:0.

Переможців та призерів нагородили грамотами та медалями, а команду-переможця – кубком від «Цивільного Корпусу «Азов» Ковель».