На директора «Луцьктепла» – чотири претенденти

Чотири людини подали свої кандидатури на конкурс, за результатами якого призначать нового директора державно-комунального підприємства “Луцьктепло”.

Про це йдеться в документі, який опублікований на сайті міської ради.

Нагадаємо, на сесії міської ради депутати підтримали ініціативу фракції «Народного контролю» про запровадження відкритих конкурсів на керівні посади у комунальних підприємствах Луцька.

Так, згідно цього рішення від 06.04.2016 № 190-1 м. Луцьк «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 03.02.2016» № 54-1 «Про порядок призначення керівників підприємств, установ, організацій та закладів, що є у міській комунальній власності», для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора ДКП «Луцьктепло» подали документи 4 кандидати: Валентина Малютіна, Руслан Пилипчук, Олексій Тихонов, Віктор Штефан.

1. Малютіна Валентина Аркадіївна – громадянка України, 1963 р.н., у 1994 році закінчила Тернопільський інститут народного господарства і
отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності». Стаж роботи за фахом на керівних посадах понад 13 років.

2. Пилипчук Руслан Володимирович – громадянин України, 1986 р.н., у 2009 році закінчив Волинський національний університет імені Лесі Українки і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство». Стаж роботи на керівних посадах понад 3 роки.

3. Тихонов Олексій Євгенійович – громадянин України, 1978 р.н., у 2000 році закінчив Вищий заклад освіти «Національна академія управління» і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси»; у 2012 році закінчив Національний університет харчових технологій і отримав повну
вищу освіту за спеціальністю «Теплоенергетика». Стаж роботи на керівних посадах понад 5 років.

4. Штефан Віктор Михайлович – громадянин України, 1961 р.н., у 1985 році закінчив Український інститут інженерів водного господарства і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Гідромеліорація». Стаж роботи на керівних посадах понад 8 років.

 

 

luckteplo