Луцьк: підприємець заявляє про зловживання облспоживспілки

Луцький підприємець Людмила Капітула заявляє, що заступник директора волинської облспоживспілки Володимир Горгут після пожежі у торговому павільйоні «вижив» підприємця, після чого зник її товар.

Про це вона розповіла 15 червня під час засідання тимчасової комісії міськради з питань врегулювання роботи ринків.

За словами Капітули, 10 грудня 2014 року у м`ясному павільйоні Завокзального ринку сталася пожежа, внаслідок якої жінка, за її твердженням, втратила дороге імпортне обладнання та товар. Після оформлення пожежі підприємця визнали потерпілою та Горгут навіть нібито пообіцяв відшкодувати збитки.

Тривалий час велося слідство та шукали причину пожежі. Висновок експертів – загорівся електричний щиток. Проте жінка запевняє, що це не так, бо у неї є підтверджуючі документи, які вказують, що загорівся несправний холодильник у сусідньому магазині. За її словами, на ринку не надто слідкували за дотриманням пожежної безпеки та навіть не було електрика.

Тож за деякий час жінка звернулася до Горгута з проханням відшкодувати кошти, той відмовився. Більше того – вона стверджує, що все втрачене обладнання записали на спілку, тому отримали відшкодування від страхової компанії. Їй же не видали пролонгований договір, тому підприємець вважає, що її вирішили позбутися.

Жінка відновила торгову точку, завезла нове обладнання та товар, проте наприкінці квітня зникли торгові столи і товари, а їй заявили, що у неї немає договору.

«Я 7 місяців сплачувала оренду, хоч і не торгувала, а у мене зник весь товар», – каже підприємець. Жінка попросила продовжити договір на вдвічі меншу площу – 5 метрів квадратних. Проте ціну підвищили удвічі .Більше того, їй не дали як слід ознайомитися із договором.

Все закінчилося тим, що підприємець їздила у Київ, щоб відкрити кримінальну справу на Горгута через перешкоджання веденню підприємницької діяльності. За словам жінки, у Луцький міськвідділ поліції вона ходить, як на роботу – півтора місяці тому вона подала звернення, проте й досі не отримала відповіді.

Тому жінка просить депутатів втрутитися та розібратися із ситуацією на ринку.