Гунчик просить волинян не перевантажувати «Ягодин»

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик звернувся до краян з проханням без нагальної необхідності не перетинати кордон України у пункті пропуску «Ягодин-авто».

Про це повідомили у відділі інформаційної політики ОДА.

Публікуємо звернення губернатора без змін і правок:

 

Шановні краяни та гості волинського краю! Волинська область, будучи прикордонною територією, де розташовані ворота у Європу – МП «Ягодин», зустрічає мільйони туристів та подорожніх із усього світу.

Із настанням літнього оздоровчого сезону кількість осіб, які перетинають кордон, зокрема й через згаданий міжнародний пункт пропуску, помітно збільшилася. Окрім того, 10 червня стартував  Чемпіонат Європи з футболу, котрий триватиме аж до 10 липня 2016 року, а відтак чимало фанатів прямують через українську Волинь до Франці. Ці та ряд інших факторів призводять до утворення черг на митному пункті пропуску «Ягодин-авто».

Відтак маємо докласти зусиль, спрацювати на випередження та максимально сприяти, щоби не допустити виникнення проблемних ситуацій на митних переходах. За цим – безпека людей та імідж держави загалом. Представниками органів влади всіх рівнів, правоохоронцями, митниками та прикордонниками впроваджується ряд заходів, аби забезпечити комфортний перетин державного рубежу як жителями прикордоння, так і гостями краю.

Разом із тим, звертаюся до жителів та гостей Волинської області з проханням проявити розуміння й без нагальної необхідності не перетинати кордон України у пункті пропуску «Ягодин-авто». Окрім цього, прошу громадян чітко дотримуватися визначених правил перетину державного кордону, аби не ускладнювати ситуацію й не створювати передумов до формування черг.

Щиро сподіваюся на розуміння та допомогу краян. Позаяк усі заплановані заходи неможливо здійснити без підтримки громади. Упевнений, що об’єднавши зусилля влади, компетентних служб та громадськості, ми не лише вкотре підтвердимо прагнення України жити за європейськими цінностями, а продемонструємо, що робимо до цього реальні кроки.