Гунчик: сільські голови «недопрацьовують» по призову

Голова Волинської обласної держадміністрації Володмир Гунчик стурбований ситуацію через великий відсоток призовників, які ухиляться від служби. Це відбувається через недостатній контроль, а іноді й відверте сприяння з боку сільських та селищних голів.

Про це він розповів 15 червня під час прес-конференції.

«Для нас дуже важливо, щоб ми прийняли до уваги ті помилки, які були на перших етапах відновлення обороноздатності країни, і більше їх не повторювати», – зазначив Гунчик. Проте, за його словами, громадяни не дуже хочуть іти на зустріч, бо левова частина молоді намагається ухилитися від виконання цих обов’язків створюючи преценденти, коли їх змушені розшукувати.

Після наради з головами призвоних комісій Гунчик зробив висновок , що не всі представники місцевого самоврядування розуміють покладені на них обов’язки. Мовляв, дехто ухиляється за їх сприяння, деякі ж не виконують зобов’язань чи недостатньо інформують призовників.

«Розмова у нас була доволі жорстка»,- підсумував Гунчик та додав, що свобода і незалежність нашої країни будується не тільки на кількості техніки, а й силі духу бійців та громади, яка виконує свої зобов’язання перед військовими.

Після 20 червня в облвійськкоматі проведуть співбесіди із сільськими головми щодо виконання плану призову. Гунчик також не виключає, що буде оголошена наступна хвиля мобілізації.