Волинянина, який побив дільничного, звільнили від криміналу

Мешканця Ковельського району, який побив дільничого, звільнили від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням строків давності справи. Наразі він – у психлікарні.

Про це інформує Kowel.com.ua.

 У квітні 2011 року у селі Воля- Ковельська Ковельського району місцева мешканка повідомили правоохоронців, що її побив чоловік.

На місце події прибула слідчо-оперативна група та старший дільничний інспектор Ковельського МВ УМВС майор міліції. Біля магазину «Від А до Я» по вулиці Жовтневій міліціонер побачив п’яного чоловіка, який побив заявницю. Дільничний інспектор намагався затримати його, однак дебошир поводився агресивно, намагався побити інспектора та втік. Порушник зупинився у внутрішньому дворі одного з будинків на вулиці Піщаній. Утікач

Утікач кинув камінь дільничному в голову та побив його дерев’яним бруском, після чого втік. Згодом  правопорушника таки затримали. У дільничного діагностували закритий перелом середньої третини ліктьової кістки, перелом ребра, закриту черепно-мозкову травму, струс мозку, забійні рани голови, плеча та правої руки.

Дебошира засудили за частиною 2 статті 342, частиною 2 статті 345 Кримінального кодексу України.

Згідно ухвали суду підсудного госпіталізували в психлікарню з суворим наглядом, де він перебуває й досі.

Процесуальний прокурор Олександр Омельчук вніс до суду клопотання про звільнення підсудного від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням строків давності притягнення до «криміналу». Потерпілий та захисник підсудного не заперечували. Суддя Олена Восковська задовольнила клопотання.