Волинь: відділення поліції очолить скандальний поліцейський

Олександр Басалик зайняв посаду тимчасового виконувача обов’язків начальника Рожищенського відділення поліції.

Про це повідомляють у прес-службі поліції Волині.

«Керівником Рожищенського відділення поліції ГУНП у Волинській області призначений підполковник поліції Олександр Басалик. До призначення на цю посаду він очолював Ківерцівський відділ поліції ГУНП у Волинській області», ‒ йдеться в інформації.

Нагадаємо, раніше Рожищенська міськрада та активісти не рекомендували атестаційній комісії зарахувати до лав нової поліції екс-очільника Рожищенського райвідділку внутрішніх справ Олександра Басалика.

«Просимо при проходженні атестації екс-керівником Рожищенського РВ УМВС у Волинській області Басаликом О.І. вище зазначені факти його службової діяльності при оцінці його ділових, професійних та особистих якостей. Рожищенська міська рада не рекомендує Басалика О.І. в лави нової поліції через службову невідповідність», – йшлося в зверненні.

 

001

002

За висновками атестаційної комісії, Басалик не пройшов атестацію, проте був поновлений Волинським окружним адміністративним судом на посаді.

PM505image003

Ківерцівський відділ поліції ГУНП у Волинській області очолив капітан поліції Юрій Столярчук. До призначення на цю посаду він працював заступником начальника управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Волинській області.

PM714image002

PM693image004 PM892image001