Оголосили конкурс на крісло директора «Волиньвугілля»

Міністерство енергетики та вугільної промисловості повторно оголосило конкурс на посаду генерального директора державного підприємства «Волиньвугілля».

Про це повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Прийом заявок буде здійснюватися до 12 липня.

Попередній конкурс був оголошений на початку березня.

Нагадаємо, 22 лютого генеральний директор ДП «Волиньвугілля» Федір Богдан написав заяву про звільнення. А вже 4-го березня у ДП «Волиньвугілля» шахтарям представили виконувача обов’язків гендиректора ДП «Волиньвугілля» – Валентина Кисельова. Проте, вже 17 травня міністр Ігор Насалик підписав заяву на звільнення за власним бажанням генерального директора ДП «Волиньвугілля» Валентина Кисельова.

У січні-березні державне вугледобувне підприємство «Волиньвугілля», за національними стандартами бухгалтерського обліку, скоротило збиток в 4,5 раза, або на 30,92 мільйона гривень, до 8,9 мільйона, в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року (тоді збиток становив 39,82 мільйона гривень).

У 2015 році ДП «Волиньвугілля», за нацстандартами бухобліку, збільшило видобуток на 36,19%, або на 43,01 мільйона гривень до 161,84 мільйона гривень, в порівнянні з 2014 роком (тоді збиток становив 118,83 мільйона гривень).