Скандальний конкурс на перевезення в Луцьку: заявили про спробу монополізацї

Відбулося перше засідання у справі луцьких перевізників проти виконавчого комітету Луцької міської ради.

Нагадаємо, причиною позову було те, що підприємці вважають надання тендерної перемоги компаніям ТзОВ “Санрайз” та ПрАТ “Луцьке АТП 10701” грубим порушенням законодавства. Відтак вони подали одразу два позови – до ТзОВ “Санрайз” та до ПрАТ “Луцьке АТП 10701”, – пише ВолиньPost.

Заявки на участь у тендері подало 4 юридичні особи:
1. ТзОВ “Санрайз”.
2. ПрАТ ” Луцьке АТП 10701″.
3. ФОП Голубович І.
4. ФОП Тимощук М. С.

Комітет, розглянувши усі заявки, обрав переможцями перші дві.

Особливістю цієї перемоги є те, що, згідно з чинним законодавством, цих підприємств не повинні були допускати навіть до участі у визначенні перевізників, проте вони не лише взяли участь, а й успішно перемогли, отримавши нові маршрути.

Натомість перевізники-опоненти, які були незгідні з рішенням комітету, звернулися з позовом до суду.

На перше слухання прийшли представники трьох сторін: перевізники, які програли тендер, переможці конкурсу та представники Луцької міської ради.

Представники ТзОВ “Санрайз” та ПрАТ ” Луцьке АТП 10701″ відмовилися давати будь-які коментарі, а от перевізники-позивачі пояснили свої позовні вимоги.

Вони вважають, що у місті планують влаштувати повну монополію, яка згодом стане безконтрольною та встановлюватиме власні ціни на проїзд, які суттєво не збігатимуться з бажанням суспільства. Дрібні підприємці пояснюють свій спротив тим, що у них намагаються відібрати останню можливість розвивати середній бізнес, віддаючи все у руки більших та могутніших компаній.

Представник Луцької міської ради пояснює, що ніяких порушень законодавства з боку конкурсного комітету він не бачить, втім на чиїй стороні правда, повинен встановити Луцький міськрайонний суд.

Обидва засідання перенесли на п’ятницю, 17 червня, у зв’язку з необхідністю отримати більше інформації.