Волинські сбушники попереджають про активізацію російських спецслужб

Служба безпеки України надіслала лист у Волинську облдержадміністрацію з застереженням про активізацію російських спецслужб.

Про це стало відомо під час оперативної наради у голови ОДА Володимира Гунчика сьогодні, 13 червня, – повідомляє інформаційне агентство Волинські новини.

Згідно з інформацією СБУ, в країни виникли передумови, в яких іноземні спецоргани починають погрожувати громадським активістам, посадовцям для прийняття ними вигідних для країни-агресора рішень.

«Наявні дані про протиправний вплив іноземних розвідорганів через активістів радикалізованих груп, через заходи у закладах навчання, лікування, освіти», – йдеться у листі.

Тому СБУ рекомендує провести робочі наради з керівниками управлінь та відділів, з лідерами громадськості та здійснити аналіз обставин, що потенційно сприятимуть розвитку таких радикалізованих проросійських груп в регіоні.

«Це не просто інформація СБУ. В усьому світі радикалізуються окремі групи, які згодом переростають в терористичні організації. Ми бачимо, що відбувається на Чемпіонаті Європи по футболу, це не п’яні, а радикально налаштовані організовані групи», – пояснив голова ОДА.

Тому, він нагадав про домовленості щодо особливої безпеки в громадському транспорті, в місцях великого скупчення людей: на вокзалах, у супермаркетах, під час масових заходів.