Луцькі перевізники подали до суду на конкурсну комісію

Через незаконне, на думку групи підприємців, рішення конкурсної комісії, яка визначає перевізників для міських маршрутів, на комісію подали до суду.

Про це йшлося під час прес-конференції, яка відбулася в понеділок, 13 червня.

Підприємці обурюються через несправедливі результати конкурсу на перевезення пасажирів маршрутами 1, 8, 10,  23 і 26а, оскільки перевізники ТзОВ “Санрайз” та “Луцьке АТП 10701” виграли всупереч затвердженим обов’язковим умовам конкурсу, а саме – недостатня кількість транспортних засобів на виконання пасажирських перевезень та відсутність GPS-навігаторів на транспортних засобах.

За словами адвоката Юрія Наумовича, за відсутністю належної кількості транспортних засобів та GPS-навігаторів таке рішення можна вважати незаконним. Адвокат наголосив на тому, що підприємці звернулись до суду і будуть відстоювати права перевізників і визнання рішення комісії незаконним.

“Ми подали клопотання до суду. Якщо суд не прийме нашого клопотання ми ще раз будемо подавати до суду. Оскільки це є конкурсний комітет і рішення приймають колегіально, тому відповідальність за це не передбачена. Скоріше вони будуть нести моральну відповідальність перед виборцями”, – додав він.

Жителька вулиці Дубнівської, яка взяла участь в прес-конференції, просить не міняти перевізника на маршруті №1. Жінка говорить, що підприємці, які вже 10 років працюють на маршруті, належно виконують свою роботу. Навіть на вулиці провели світло та допомогли зробити ремонт дороги місцевим жителям.

“А зараз вони хочуть поміняти перевізника на якогось іншого, який нічого не робив для нашого району. Ми хочемо захистити свого перевізника і бажаємо, щоб він залишився на маршруті”, – додала вона.

Крім того жінка обурена словами заступника міського голови Сергія Григоренка. Мовляв, коли вона зверталася до посадовця з проханням не міняти перевізника, той нібито відповів: “Яка різниця хто до вас буде їздити?”.

Підприємці просять громадськість підтримати перевізників в суді, який розпочнеться 13 червня о 15:40 в Луцькому міськрайонному суді.