У Луцьку збірна патрульних розгромила атошників

13441604_1746666395612178_1376614512_o

У Луцьку відбувся товариський матч між патрульними поліцейськими та учасниками антитерористичної операції. Перемогли патрульні – вони здолали опонентів із рахунком 8:1

Зустріч відбулася 12 червня на стадіоні Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Напередодні матчу гостей розважав військовий оркестр.

Згодом виступив один із засновників ініціативи «Меценати для солдата» Руслан Теліпський, який висловив сподівання, що матч відбудеться у дружній атмосфері та побажав усім отримати задоволення від матчу. Начальник управління патрульної поліції міста Луцька Олександр Вовченко подякував організаторам.

“Цим днем ми ще раз показуємо, що попри складну ситуацію в державі ми знаходимо час, щоб відпочили і справжні воїни, і патрульні поліцейські. Це велика честь для патрульної поліції, це перший наш матч і дуже символічно, що ми розпочинаємо йог з бійцями, які на Сході доводять, що Україну не зламати”, – сказав Вовченко.

Матч розпочався жваво – на перших хвилинах команда атошників забила гол та зірвала гучні оплески вболівальників. Проте більше військовим не пощастило “взяти” ворота суперників – натомість ініціативу взяли в свої руки патрульні. Протягом першого та другого тайму патрульні вдало штурмували ворота бійців 8 разів.

У перерві матчу для глядачів виступили спортивно-танцювальні колективи – свою майстерність демонстрували прихильники бойового мистецтва капоейра, луцькі гімнастки та колектив “черлідерок”.

У другому таймі патрульні знову взяли ініціативу в свої руки та забили ще 3 голи. Після завершення матчу переможці отримали кубок, а учасників матчу нагородили подарунковими сертифікатами від спонсорів дійства.

Опісля усі взяли участь у флешмобі на підтримку української збірної – футболісти та вболівальники стали в коло та скандували “Україно, вперед! Україно ми з тобою!” та “Слава Україні! Героям слава!”.

Крім того ведучі визначили кращих вболівальників матчу, які отримали подарункові сертифікати – їх отримала команда вболівальниць мам та дівчинка, яка впродовж фактично усього матчу бігала навколо стадіону з українським прапором.

Опісля на учасників та гостей чекав дружній пікнік від спонсора – торгової марки “Дмитрук”. Також проведенню матчу сприяли дизайн-студія “Тенета”, SoloPizza та ТМ “Чічка”. Руслан Теліпський подякував усім спонсорам за підтримку та наголосив, що у матчі перемогла дружба.