Накрили підпільний цех бурштину під Луцьком. Подробиці

Працівники СБУ здійснили обшук у приватній садибі в селі Маяки Луцького району. Шукали бурштин та засоби для його обробки.

Про це повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Обшук був немарний: там виявили цілий підпільний цех на горищі гаража. Так, близько десяти працівників СБУ обшукали будинок та прибудинкову територію місцевого мешканця.

Окрім того, зі слів правоохоронців, їм стало відомо, що дружина підозрюваного викинула речові докази на город сусіда.

На огляд сусідської ділянки, яка впирається в паркан «підозрілого будинку», працівник органів пішов разом з дружиною підозрюваного. Звідти жінка повернулася до свого дому, тримаючи в руках під футболкою невідомий еліпсоподібний предмет.

Після цього, ймовірно родичі підозрюваного забрали з будинку маленьку дитину. Зі слів сусідів, подружжя має двох маленьких діток віком до двох років.

Як розповіли випадкові перехожі, господар будинку – з родини медиків. «Мати в нього була в нас завідувачем медпункту. Батько працював ветеринаром, а нині десь в Луцьку керує ринком. Хороший хлопець, дорогу нам тут проклав. А чим займається, Бог його знає, така в нас нині молодь», – розповідає мешканка села.

Згодом до будинку під’їхала швидка медична допомога, яку викликала дружина господаря у зв’язку з тим, що чоловіку стало недобре. А ще, така собі «група підтримки» підозрюваного, четверо невідомих молодиків на «Мерседесі».

Зрештою, 42-річного підозрюваного госпіталізували в міську клінічну лікарню з діагнозом «гіпертонічний криз».