Волинь: військовому півтора року не дають посвідчення через бюрократію

Матір військового з Іваничівського району Алла Юндак півтора року не може домогтися того, щоб її син отримав посвідчення учасника бойових дій.

Про це інформує БУГ.

Військовослужбовець Олександр Юндак з села Колона Іваничівського району уже півтора року не може отримати посвідчення учасника бойових дій. У військовому комісаріаті району запевнили, що документи готуються близько двох тижнів.

За словами матері бійця, її син був командирований 9 квітня 2014 року, як водій БТР. Під час розформування 51-ої бригади у 14-ту виникли проблеми з документацією, зразок довідки з 2014 року був видозмінений у 2015.

«Моєму синові ще не встигли зробити посвідчення УБД (учасника бойових дій), як принесли нову повістку. Три рази я змушена була їздити до Володимира-Волинського і все даремно: немає людини, яка мені потрібна, то немає відповідного наказу. Я звернулася за допомогою до реєстраційно-правового центру у Ковелі. Вони допомогли отримати довідку із Донецька, написавши звернення до Міністерства оборони України. Коли прийшла відповідь, виявилось, що не вистачає витягу та не зазначено, в якому секторі був мій син. Це призупинило процес до січня 2016-го року. Все залежить від папірця і комісії, яка працює. Але вона у цьому абсолютно незацікавлена тому ця справа тягнеться так довго. Мені казали, що деякі документи в них лежать ще з минулого року, тому самостійно прискорити цей процес неможливо», – коментує мати солдата.

Жінка розповіла, що днями всі необхідні документи відправили до Луцька і пообіцяли розглянути впродовж двох тижнів.

OPuHZfHq84 q1TMjkXpF28-768x431 s6Vo4bXeQ5M