У Ковелі на фестивалях виступатимуть «BRUTTO» та діджеї

Ковельчан запрошують на фестиваль «FREE MOTION FESTIVAL» та «КОВЕЛЬ ENERGY».

Про це інформують організатори.

З 2 по 3 липня у Ковелі до дня міста відбудуться два фестивалі «FREE MOTION FESTIVAL», на якому гратимуть діджеї та «КОВЕЛЬ ENERGY», на якому виступатимуть рок-гурти.

Так, «FREE MOTION FESTIVAL» розпочнеться 2 липня о 20:00 на вулиці Варшавській, 4. Відвідувачі зможуть послухати Natasha Rostova, Brunett, Mio, Mario, Les, Andrew Kotovskiy, Palladium, Mc Ice, Bodidance, Mc Salvador, Andrew D, Dj Nazar Oprish, Golden Light Show, Diamonds Pjs Show, а також на відвідувачів чекає пінне та лазерне шоу.

3 липня о 15:00 на фестивалі «КОВЕЛЬ ENERGY»виступатимуть «BRUTTO & Ляпис», «Скрябін», «Флайzzza», «Санмай», «Утно XL», «Well», а також луцька КВН-команда «Замок Любарта». Вестимуть дійство Мяч та радіоведуча Вікторія Жуковська. Окрім музичної програми проводитимуть сімейні конкурси, святковий ярмарок та діятимуть атракціони.

Попередній продаж квитків до 30 червня коштує від 99 гривень, квиток на два фестивалі-  від 149 гривень, VIP-зона –  від 199 гривень. Квитки можна купити у Ковелі у музичному магазині «До Мажор», що на вулиці Сагайдачного, 6 в, на Пивній Станції, за адресою: вулиця Сагайдачного, 10, а також у народному домі «Просвіта» на вулиці Міцкевича, 10.

TKFTEu9Ynfs (1)