«Опора» зафіксувала підкуп виборців у 23-му окрузі

Кандидат від політсили «УКРОП» Ірина Констанкевич застосовує непрямий підкуп виборців у 23-му окрузі.

Про це повідомляють у Громадській мережі «Опора».

У селищі Маневичі представники благодійного Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» зустрілися із батьками обдарованих школярів для вручення безплатних путівок до табору відпочинку «Артек ‒ Буковель». Участь в заході також взяла кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 23 від «Українського об’єднання патріотів «УКРОП», заступник голови правління Фонду «Тільки разом» Ірина Констанкевич.

Відбулося вручення путівок у четвер, 9 червня, в актовому-залі НВК «Маневицька ЗОШ I-III ступенів №2-гімназія ім. А. П. Бринського».

Ірина Констанкевич, яку представниця благодійного фонду «Тільки разом» Надія Борисюк представила як кандидата в народні депутати, виступила на початку заходу. Вона подякувала талановитим дітям, їхнім батькам і вчителям за працю та звернула увагу на проблему оздоровлення дітей волинського краю.

Прямої агітації кандидат не здійснювала та особисто путівок не вручала. Водночас участь Ірини Констанкевич у цьому заході як кандидата в народні депутати та керівника благодійного фонду можна трактувати як непрямий підкуп виборців.

«Асоціація кандидата з діяльністю благодійного фонду, який допомагає громаді, безпосередньо впливає на збільшення виборчих симпатій Ірини Констанкевич та ставить у нерівні умови інших учасників виборчих перегонів», ‒ зазначила координатор громадського спостереження Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області Катерина Шарпата.

 

До слова, схожі випадки, пов’язані із цим кандидатом, ОПОРА фіксувала під час виборів до Верховної ради України у 2014 р. На той час Ірина Констанкевич як кандидат у народні депутати у виборчому окрузі №22 та голова правління благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» вручала грошові сертифікати успішним студентам волинських вишів.

Konstankevych Lystivka Zustrich_v_shkoli_smt_Manevychi