Автомобіль зловмисників, які намагалися обікрасти Лапіна, зареєстрований у Польщі. ОНОВЛЕНО

Автомобіль громадян Грузії, які намагалися обікрасти народного депутата Ігоря Лапіна, зареєстрований у Польщі. Нині перевіряють, чи він не перебуває у розшуку.

Про це повідомив заступник начальника слідчого відділу луцького відділу Національної поліції Андрій Глубіцький у п’ятницю, 10 червня.

Нагадаємо, 9 червня з автомобіля депутата викрали барсетку. Під час переслідування нападники почали стріляти і народний депутат застосував зброю у відповідь.

Тимчасовий виконувач обов’язків начальника кримінальної поліції у Волинській області Олег Шукалович розповів, що особи нападників ідентифікували. Наразі вони знаходяться в ізоляторі. Подано клопотання про тримання затриманих під вартою.

Також він розповів, що нападники виявилися громадянами Грузії.

Андрій Глубіцький підтвердив, що особи раніше притягалися до кримінальної відповідальності на території Грузії. Також затримані, можливо, притягалися до відповідальності на території Луганської області, але інформація перевіряється.

Крім того посадовець розповів, що транспортний засіб, яким пересувалися затримані, вилучений та зареєстрований в Польщі.

До слова, авто знайшли на проспекті Президента Грушевського без номерних знаків. В автомобілі гільз та зброї не виявили.