Волинь: активісти хочуть перевірити зарослу чагарником ділянку

Ділянку на вулиці Шахтарській, 206 у Нововолинську, порослу чагарниками просять перевірити на дотримання містобудівного законодавства.

Із цим активіст Володимир Власюк звернувся до Держархбудконтролю, ‒ пише Нововолинський інформаційний портал.

Так, він з’ясував, що за порядок на запущеній території відповідальна підприємець Світлана Касьян, яка уже понад дев’ять років користується ділянкою, ‒ про це повідомив виконком Нововолинської міськради на інформаційний запит Власюка.

У 2007 році земельна ділянка була надана підприємцю в оренду. Касьян повинна була зробити реконструкцію колишньої вбиральні під облаштування офісу, платного туалету та прибудови торговельного павільйону. А у 2013 році їй продали цю ділянку у власність.

«Сьогодні вже маємо 2016 рік, а на земельній ділянці не розпочато навіть елементарного ‒ наведення порядку. Щодо реконструкції або будівництва, то можемо впевнено сказати, що підприємець не збирається нічого робити, а лише вичікує, щоб вигідно її продати», ‒ переконаний Власюк.

«Дев’ять років нововолинці та гості міста спостерігають безлад та жахіття, а от місцеві чиновники закривають на це очі та прикривають земельну ділянку від скарг зі сторони активістів і небайдужих людей», ‒ говорить він. Тож, Володимир Власюк скерував звернення у Держархбудконтроль із вимогою перевірити земельну ділянку на додержання містобудівного законодавства.

Також активіст направив скаргу до виконавчого комітету Нововолинськолї міської ради з вимогою притягнути до адміністративної відповідальності підприємця Касьян через порушення правил благоустрою міста.

xashchiSCAN