Луцьк готується до масштабного спортивного дійства

Луцький стадіон «Авангард»  повністю готовий до масштабного Чемпіонату України з легкої атлетики, за результатами якого визначать  учасників Олімпіади-2016 від України в цьому виді спорту.

Про це 9 червня під час екскурсії для ЗМІ розповів президента Федерації легкої атлетики Волині Володимир Рудюк (на фото).

З 16 по 19 червня на стадіоні «Авангард» відбудеться чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді та Кубок України з легкої атлетики з багатоборства.

В чемпіонаті приймуть участь більше півтисячі спортсменів. З них сформують збірну України з легкої атлетики для представлення в Ріо-де-Жанейро на 31-их літніх Олімпійських іграх.

У програмі чемпіонату передбачені метання молоту та спису, стрибки, штовхання ядра та біг на різні дистанції. Також організатори підготували розважальну програму. На стадіоні будуть працювати діджеї, запрошені гурти «Garage Drum Show», «Пластилін», «Флайза» та співачка Галина Конах.

До слова, на території стадіону будуть функціонувати 2 монітори для кращого перегляду з різних точок. Запросять коментаторів, що будуть розповідати про перебіг змагань.

Також організатори планують створити зону для переглядів матчу Євро – 2016, щоб глядачі чемпіонату після фіналу з різних дисциплін насолодилися футболом.

На стадіоні планується відкриття розважальної зони. Дітей у ній розважатимуть казкові герої. Також для найменших організують відкритий урок з легкої атлетики.

Для охочих створять можливість встановити свій власний рекорд з будь-якої дисципліни, що представлена на стадіоні. Кожен учасник отримає сертифікат про свій рекорд та подарунок.

А для глядачів розігруватимуться призи від спонсорів, головний з них – поїздка на двох в Буковель.

«Оновлений «Авангард» має всі необхідні умови для проведення такого чемпіонату. Створені спеціальні секції для метання молоту та спису і штовхання ядра. Нові снаряди для стрибків з жердиною, оновлені місця для стрибків в довжину – стадіон готовий до прийому таких масштабних змагань», – кажуть організатори змагань.