Сказали, як працюють в округах волинські мажоритарники

Спостерігачі з’ясували, наскільки активними є народні депутати, обрані в мажоритарних округах на Волині.

Про це повідомляє громадянська мережа «Опора».

Моніторинг активності мажоритарників з Волині тривав ыз 1 лютого по 31 травня. За результатами аналізу, загалом нардепи Ігор Гузь (округ № 19), Сергій Мартиняк (округ № 20), Степан Івахів (округ № 21) та Ігор Лапін (округ № 22) за моніторинговий період здійснили 33 візити у свої виборчі округи задля зустрічей з виборцями, участі у робочих нарадах з представниками органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.

Гузь за цей період здійснив 24 візити у свій виборчий округ. При цьому нардеп 41 раз зустрічався з виборцями та звітував про свою діяльність перед трудовими колективами підприємств, установ та організацій свого округу, 4 рази брав участь у роботі сесій місцевих рад, провів 7 робочих нарад та 3 особисті прийоми громадян, ще тричі ставав гостем телевізійних програм на місцевих телеканалах.

За чотири місяці роботи лише один візит у свій виборчий округ здійснив Івахів. У березні в рамках своєї поїздки нардеп проводив зустрічі з виборцями у трьох населених пунктах свого округу. Під час відповідних зустрічей народний депутат, член депутатської групи «Воля народу» звітував про свою парламентську діяльність.

Стабільно двічі кожного місяця буває у своєму окрузі Лапін. За цей час депутат здійснив 8 візитів у округ. Зокрема, Ігор Лапін провів 5 зустрічей з виборцями, взяв участь у телевізійному ефірі на телеканалі «Нова Волинь», провів дві робочі наради з представниками влади, та двічі бував у зоні АТО у місцях розташування бійців з Луцька.

На відміну від своїх колег по парламенту, жодної активності у своєму виборчому окрузі не проявляв Сергій Мартиняк. Представник 20-го виборчого округу у Раді не провів жодної особистої зустрічі з виборцями чи робочих зустрічей з представниками місцевої влади, не проводив особистих прийомів громадян, не брав участі у роботі місцевих рад та у телеефірах на місцевих телеканалах.

yfhl