У Луцьку визначать, хто поїде на Олімпіаду

Через тиждень на «Авангарді» стартує Чемпіонат України з легкої атлетики, за результатами якого визначать легкоатлетів, які поїдуть від України на літню Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро.

Спортивних змагань подібного масштабу у Луцьку ще не було. З 16 до 19 червня на «Авангарді» змагатиметься півтисячі найкращих легкоатлетів України, – кажуть в Федерації легкої атлетики Волинської області.

Чимало легкоатлетів вже виконали олімпійські нормативи у своєму виді, але для того, щоб потрапити в Ріо, їм необхідно вдало виступити і на національному чемпіонаті.

До Луцька приїде й чимало знаменитих спортсменів. Наприклад, дворазовий олімпійський чемпіон, член ОК Валерій Борзов, триразова олімпійська чемпіонка Ольга Бризгіна, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул та інші відомі особистості.

Перебіг змагань відображатиметься на двох великих екранах, які встановлять на стадіоні. Окрім трансляції на стадіоні, змагання зможуть у прямому ефірі побачити глядачі відразу двох телеканалів – Xsport та «Спорт-1», youtube-каналів ФЛАУ та ФЛАВО. Чемпіонат коментуватимуть п`ять професійних журналістів, відтак глядачі на «Авангарді» отримають повну інформацію про змагання та спортсменів.