«Народний контроль» висунув свого кандидата в 23-му окрузі

У виборах до Верховної Ради України у 23-му окрузі від «Народного контролю» братиме участь Тетяна Ленартович (Лишневець).

Відповідне рішення схвалив з’їзд партії, ‒ повідомляє прес-служба політсили.

Тетяна Ленартович (Лишневець) – заступник голови Волинської обласної організації партії «Народний контроль», помічник народного депутата Дмитра Добродомова. Народилася 14 листопада 1984 року та виросла у селі Велика Глуша Любешівського району Волинської області. За фахом – політолог.

Понад 9 років очолювала у Луцькій міській раді управління за напрямками міжнародної та грантової діяльності. Співавтор Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Луцьк на 2015-2017 роки. Координує діяльність громадської приймальні Народного контролю на Волині. На вибори йде з гаслом «Працювати для людей та серед людей».

«Волинь – це люди, які тут живуть, а не географічна одиниця на карті країни. Депутат повинен бути представником простих людей, а не бізнесу чи олігархів, основне завдання якого – відстоювати інтереси, права і свободи громадян, ініціювати та приймати суспільно важливі рішення задля розвитку нашого краю та держави», – зазначає вона.