Луцьк: вулицю Московську перейменують на Хурсенка

Незважаючи на те, що назва вулиці Московської не підпадає під закон про декомунізацію, її таки перейменують.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Ймовірно, під час найближчого засідання сесії Луцької міської ради вулицю перейменують на честь співака та композитора В’ячеслава Хурсенка, який помер у 2009 році. Таку інформацію озвучили 8 червня під час засідання постійної комісії міської ради з питань впорядкування назв вулиць міста

Однак, дехто з громадян категорично проти таких нововведень. Зокрема, одна з мешканок Московської навіть зверталася на урядову гарячу лінію, аби висловити своє невдоволення. Жінка написала відповідне звернення і до міської ради.

Натомість три звернення надійшло до мерії з проханням таки перейменувати вулицю, названу на честь російської столиці.

Автор одного зі звернень, депутат міської ради Євген Ткачук наголосив: «Вулиці Московської в нас апріорі не має бути. До мене звернулися п’ятеро громадських організацій, які просять перейменувати вулицю».

Більше того, одне зі звернень – колективне. Його зініціювали мешканці Московської, які не хочуть, аби їхня вулиця і далі мала таку назву.

Зрештою, члени депутатської комісії одноголосно вирішили рекомендувати депутатам проголосувати на сесії за перейменування Московської на вулицю В’ячеслава Хурсенка.