Кварцяний прокоментував повернення «Волині»

Головний тренер “Волині”, а також президент місцевої федерації футболу Віталій Кварцяний вважає, що луцький клуб заслужив право виступати в УПЛ в наступному сезоні.

7 липня в Будинку футболу Федерації футболу України відбулася зустріч представників клубів, які в наступному сезоні будуть виступати в української Прем’єр-ліги, – пише Football.ua.

Не приїхали на засідання лише функціонери “Дніпра”.

У той же час, серед присутніх був Віталій Кварцяний, який представляв “Волинь”.

На думку тренера, його команда заслужила право грати в наступному сезоні чемпіонату України. Втім, ще два місяці тому лучани повідомляли про те, що підуть шляхом запорізького “Металурга” і збанкрутують.

На путівку в УПЛ розраховували черкаський “Дніпро” і “Оболонь-Бровар”. Черкащани фінішували другими, але “Волинь” несподівано отримала атестат і в еліті українського чемпіонату в наступному сезоні буде виступати лише одне “Дніпро”.

“На сьогоднішній день “Волинь” відповідає всім критеріям повноцінного клубу. Якщо в інших клубах, які входять в УПЛ, немає інфраструктури, то у нас є все: дороги, готелі, стадіони, запасні, тренувальні поля, дитяча школа”, – зауважив Кварцяний в інтерв’ю каналу Футбол 1.

“За якісь там дрібниці не можна говорити, що ми не заслуговуємо виступати в УПЛ. Журналісти налаштовані на те, щоб “Волині” не було. Вам шкода, що ми отримали можливість грати в УПЛ?” – звернувся тренер до журналіста каналу.

“Черкаси? Я за те, щоб вони грали в УПЛ. Хочу сказати на засіданні (розмова відбулася до початку зустрічі представників), щоб додали 2 або 4 команди, і у нас був повноцінний чемпіонат, де будуть виступати 16 команд”, – мовив тренер.

“Порушили регламент з проведенням атестації? Добрі наміри і гарні рішення не можна зараховувати як щось погане. Ви говорите Федерація порушила регламент, у нас в житті багато чого порушується. Вийшло ж гарне рішення. Навіщо звинувачувати кого-то в негативних діях, які призвели до позитивних зрушень?” – вважає Кварцяний.