Волинь: водій автобуса облаяв та ледь не висадив пасажирів

На Волині водій рейсового автобуса Ковель ‒ Ратне облаяв та ледь не висадив в лісі двох пасажирів.

Про це йдеться в дописі користувача Віктора Смолярчука у Facebook.

За його інформацією, у суботу, 4 червня, мешканка Старої Вижівки Валентина Беценко з дочкою Світланою їхали автобусом Ковель ‒ Ратне (перевізник Воробець, відправлення з Старої Вижівки о 8 год. 15 хв.) до зупинки села Чевель.

«На свою біду пані не мали з собою дрібних грошей, а лише купюру 200 гривень. Це дуже розлютило водія Анатолія Балачука, який почав кричати на пані Валентину, що та спеціально дає двохсотку, щоб не платити за проїзд і нехай міняє де хоче. Валентина зауважила водію, що вона хоч і не багачка, але ради шістьох гривень (вартість проїзду за двох осіб від Вижви до Чевеля) ніколи не стала б вдаватись до такого виду «економії», а давати решту з оплати це є обов’язком водія, відповідно він і має дбати, щоб у нього була розмінна готівка», ‒ пише Смолярчук.

«В цей час одна з пасажирок розміняла 200 гривень, але водій не заспокоївся і почав ображати Валентину та Світлану, яка словесно заступилась за матір. Анатолій Балачук почав матюкатись, при цьому висловившись, що всі чевлюки (жителі села Чевель, куди прямували вказані пасажири) йо.нуті та п’яниці, з ними завжди одні проблеми. Валентина зауважила, що вона взагалі не вживає алкоголь і за яким правом він ображає її та жителів села та сказала що поскаржиться в райдержадміністрацію на такі дії. Тоді водій зупинив автобус посеред лісу й почав в грубій формі з застосуванням нецензурних слів вимагати від жінок щоб ті забирались з салону і що вони йому на «х…. солі насиплять» своїми скаргами. Жінки не захотіли виходити і водій все ж рушив далі…..» ‒ додає користувач.

За словами Смолярчука, ніхто з присутніх пасажирів за жінок не заступився. «Навпаки просили не нервувати водія, бо в нього шкідлива робота і нехай подякують , що везе», ‒ зазначає він.

«Пане Іване Мирка, прошу вважати мій допис скаргою на дії водія автобуса Ковель – Ратне жителя села Дубечне Старовижівського району Анатолія Балачука (перевізник Воробець) і розібрати скаргу по суті. З повагою, до свого села та земляків (як виразився Балачук) йо.нутий чевлюк Віктор», ‒ пише волинянин, звертаючись до директора департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА.