У Володимирі ‒ гастрономічний фестиваль

У Володимирі шукатимуть кулінарну «фішку» міста та ярмаркуватимуть.

Одразу два заходи змусять володимирських господинь, господарів, кухарів та любителів смачно попоїсти, залишити свої домівки, дачі, городи, дивани і підтягнутися у самісінький центр міста, ‒ пише Володимир медіа.

11 червня відбудеться «Ярмаркова субота у заклечані ворота». Напередодні Трійці городяни та гості міста зможуть придбати за доступними цінами (організатори обіцяють, що вони будуть дешевшими ніж у магазинах та на ринку) товари харчової та легкої промисловості, сільськогосподарську продукцію.  Будуть також різноманітні розваги:майстер-клас з плетіння вінка, різноманітні конкурси та розіграші, виступ «Молодичок».

Наступного дня, 12 червня, під егідою Асоціації кулінарів України відбуватиметься міське гастрономічне свято «Смачна візитівка Володимира». Як розповідає заступник міського голови Лариса Кулікова, «фішкою» цього свята є визначення страви, яка стане гастрономічною родзинкою міста, його «смачною візитівкою».

«Для цього шеф-кухарі ресторанів готуватимуть за унікальними рецептами страви, додаватимуть до них легенди і, обов’язково, гарний настрій, – розповідає вона. – Конкурсні зразки будуть оцінені за критеріями, які рекомендовані Всесвітньою асоціацією кулінарних союзів. До складу журі увійдуть висококваліфіковані незалежні експерти».

Організатори заходу розповіли, що під час свята відбуватимуться професійні кулінарні майстер-класи, зокрема з приготування фаршированого м’яса на ребрах в овочевому гарнірі із медово-часничним соусом від срібної медалістки Всеукраїнського конкурсу юніорів з кулінарного мистецтва Ольги Куліневич.