Ратне: депутату закидають причетність до контрабанди

Депутата Ратнівської райради Сергія Кузьмичова підозрюють у контрабанді цигарок. Чоловіка затримали на автомобільній дорозі Київ-Ковель та вилучили 60 тисяч пачок цигарок без акцизних марок.

Про це повідомляє Громадське. Волинь.

Автомобіль, яким керував Кузьмичов, йому не належав, а був позичений. Слідчий управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби у Волинській області Андрій Максимчук звернувся до слідчого судді Луцького міськрайонного суду з клопотанням про накладення арешту на тимчасово вилучене майно.

Суддя задовільнив клопотання. У свою чергу, Сергій Кузьмичов подав апеляційну скаргу на рішення суду. Його адвокат Артур Мартіросян зазначив, що Кузьмичова затримали не на реалізації та не на придбанні цигарок, тому його майно не мали право арештовувати.

«Слід надати увагу тій обставині, що 204 стаття КК Ураїни передбачає умисел на продаж, тобто переміщення, зберігання, та будь які інші дії з майном. Якби затримали на реалізації чи на придбанні, я б зрозумів, але таких фактів немає, на скільки мені відомо», – зазначив Мартіросян.

Проте судді Апеляційного суду Волинської області відхилили апеляційну скаргу Кузьмичова. Майно і надалі перебуватиме під арештом, доки триватиме слідство.