Озеру Світязь можуть надати статус курортної зони

Народний депутат Ігор Гузь долучиться до роботи над ініціативою, метою якої надати озеру Світязь  статус курортної зони.

Обранець народу, перебуваючи з робочою поїздкою в окрузі, працював і у Шацьку. Там він на запрошення громади провів нараду з місцевою владою, – повідомили у прес-службі депутата.

Головною її темою було обговорення механізму для прискорення роботи з надання статусу курортної зони державного значення Шацькому району (або його окремим територіям).

Народним депутатом ще раніше було надіслано звернення до Міністерства екології України з проханням надати озеру Світязь статус державної курортної зони. У відповіді йому зазначили, що готові працювати, але потрібно узгодити всі етапи від місцевого рівня до столичного, зокрема й необхідні експертизи.

На нараді прийнято рішення, що з ініціативи нардепа робоча група найближчим часом відвідає Миргород (Полтавська обл.) та Хмільники (Вінницька обл.), аби реально оцінити, які преференції уже мають ці міста після отримання статусу курортної зони.