Депутат просить скасувати результати голосування за проекти лучан

Депутат Луцької міської ради Павло Данильчук вимагає скасувати результати онлайн голосування за громадські ініціативи жителів міста та оголосити новий конкурс зі змінами.

Про це інформують у прес-службі «Народного контролю Волині».

Відповідне звернення депутат направив міському голові.

«Згідно інформації, оприлюдненої та озвученої публічно під час онлайн голосування за кращі громадські ініціативи жителів міста Луцька у 2016 році, були зафіксовані неодноразові випадки маніпулювання та фальшування. Мова йде як про голосування за осіб, які насправді не підтримували ініціативу, так і про масове голосування з однієї ІР-адреси. Ще більше дивує той факт, що посадові особи міськради, відповідальні за проведення конкурсу, володіли інформацією про проблеми із голосуванням, але не вжили відповідних заходів реагування та приховали це від громадськості», – повідомив Павло Данильчук.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: КОНКУРС ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ: НА ЩО ПРОСЯТЬ ГРОШІ В МЕРІЇ ЛУЦЬКА

За його словами, ці факти дають підстави сумніватися у тому, що бюджетні кошти  розподілили належним чином.

Також, як зазначає депутат, є серйозні зауваження до фестивалю волинської журналістики. «Важко зрозуміти, які саме актуальні проблеми міста будуть вирішувати автори ініціативи «Фестиваль волинської журналістики», які планують витратити 50 тисяч бюджетних коштів на нагороди, бланки, дипломи, рамки, квіти, гонорари та фуршет», – йдеться у зверненні.

Данильчук вимагає скасувати розпорядження від 27.052016 року №285 «Про затвердження переліку ініціатив-переможців конкурсу», відмінити результати голосування, внести зміни до оцінювання та голосування, передбачивши додаткові способи недопущення фальшування.

Окрім того, обранець наполягає на призначенні службової перевірки дій посадовців через неналежне виконання обов’язків при розподілі бюджетних грошей.

 4

3