Луцьк: хочуть створити безкоштовні гуртки для дітей

У Луцьку хочуть створити безкоштовні спортивні гуртки для дітей в мікрорайоні ДПЗ.

Про це стало відомо під час зустрічі депутатів міської ради в міському центрі фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» клубі «Стріла» 7 травня.

За словами голови ініціативної групи місцевих мешканців Наталії Гуркіної, до них звернулись близько 1500 громадян з проханням організувати безкоштовні години для занять спортом для дітей в клубі «Стріла», що на бульварі Дружби Народів, 13а. Основної проблемою ініціативна група вважає відсутність таких гуртків на мікрорайоні ДПЗ. Тому мешканці звернулись до міської ради з метою виділення коштів на ремонт закладу та утримання технічних працівників.

До слова, всі тренери, що працюють в клубі не є штатними працівниками. Діти займаються на платній основі в приміщенні, що потребує ремонту та прибирання. В штаті закладу також не передбачена прибиральниця, тому тренери винаймають людей для прибирання. Депутати міської ради також звернули увагу на відсутність душових кабін в клубі.

Директор комунального закладу «Луцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради Наталія Назарук наголосила на створенні вже з вересня місяця безкоштовних годин з карате, аеробіки, бального та спортивного танцю.

Секретар луцької міської ради Юлія Вусенко вбачає вирішення такої проблеми в наборі в штат працівників тренерів та прибиральниць, не тільки в клубі «Стріла», а й в інших спортивних клубах по всьому Луцьку. За її словами, це дасть можливість забрати дітей з вулиці та організувати такі заняття по всіх мікрорайонах.

Отож, депутати вирішили промоніторити ситуацію по всьому Луцьку в аналогічних комплексах. Також доручили зібрати необхідні документи та розписати кошторис на ремонт та введення в штат тренерів та прибиральниць, щоб розуміти скільки потрібно коштів на таку реорганізацію.