Рокині: громада підтримала об’єднання з Княгининком

Громада селища Рокині підтримала ідею об’єднання з Княгининком.

Про це інформує Громадське. Волинь.

Громадське обговорення відбулося учора, у неділю, 5 червня.

Місцеві мешканці по-різному ставляться до перспективи об’єднання. Одні підтримують ідею об’єднання із сусіднім Княгининком, інші – із Луцьком. Водночас, Рокинівський селищний голова Леся Яцушек зазначила: «За законом мають об’єднуватися громади із суміжною територією. Тобто з тою, з якої у нас є межі. З містом Луцьком Рокинівська громада межі не має».

«Було громадське обговорення, на якому 115 чоловік із 135 присутніх підтримали мою ініціативу щодо об’єднання із Рокинівською селищною радою. Чому ми хочемо з вами об’єднатися? Ми хочемо створити потужну територіальну громаду, яка буде за чисельністю населення найбільшою в області, по території найбільшою в області і район втратить сфери впливу над такою громадою», – переконує голова сільської ради Княгининок Олена Твердохліб.

Захід тривав більше двох годин. Присутні дискутували, ставили питання спікерам, ділилися думками. Врешті-решт, більшість учасників обговорення підтримали внесення змін у перспективний план щодо об’єднання Рокинівської селищної ради та сусідньої сільської ради.