Корисно і приємно: молодь Луцька на Світязі вчили лідерству

Активні представники учнівського самоврядування та молодіжної ради Луцька мали нагоду відпочити та навчатися у маєтку “Нестер-хаус”, що розташований поруч з озером Світязь.

Усе це відбулося за ініціативи міськради, за підтримки депутата Луцької міської ради Петра Нестерука та громадської організації «Квітка Полісся», – пише ВолиньPost.

Упродовж трьох днів, які 40 дітей провели тут, організували екскурсії в монастир, національний парк, тренінг з лідерства та інші заходи.

Кожен із них отримав не лише нові знайомства, незабутні моменти, а й відпочив та набрався сил. Діти вважають, що це гарний початок літа.

«Нам приємно, що про активну молодь пам’ятають, що нас заохочують. Ці три дні налаштували нас на позитивний настрій та відпочинок, який після активного навчального року нам необхідний. Дякуємо усім, хто це організував», – зазначила голова молодіжної ради, випускниця ЛНВК № 10 Софія Ройко.

«Важливо підтримувати активну молодь, заохочувати та показувати підтримку. Ми зацікавленні у розвитку молодіжних лідерів, які упродовж року працювали на розвиток нашого суспільства. Не кожен з дітей має можливість відпочити на Світязі, тому ми надали їм її», – зазначив представник громадської організації «Квітка Полісся» Володимир Павлюк.