«Супернова»: Житлова зірка Луцька

У Луцьку розпочали будівництво сучасного житлового комплексу “Супернова”, першу чергу якого планують завершити уже до кінця наступного року.

Презентація комплексу відбулася 2 червня.

Гості могли ознайомитися із макетом житлового комплексу та планом забудови. У загальному комплекс складатиметься із 14-ти під`їздів. Десятиповерхові будинки зводять за сучасними стандартами – тут передбачені панорамні вікна, усі квартири розміщені навколо ліфтової шахти тощо.

Директор будівельної компанії “Інвестор” Андрій Разумовський зазначив, що концепцію комплексу розробляли 2 роки. На сьогодні площа житлового комплексу, а це майже 6 гектарів, дозволяє говорити про справжній комфорт для мешканців. Будівлі розраховані на 752 квартири та орієнтовно 3000 мешканців – густина забудови вдвічі нижча, ніж у середньому по місті.

“Місце забудови теж дуже гарне – з усіх боків зелені насадження та чудові краєвиди. Можна  насолодитися затишком та тишею, адже поблизу немає  промислових підприємств. На мою думку, на сьогодні це одне з найкращих місць для житлової забудови у місті”, – каже Разумовський.

За його словами, житловий комплекс має й інші переваги: для кожної квартири передбачене мінімум одне паркомісце, збудують тут дитячий майданчик на понад 70 місць, спортзал, аптеку та інші об`єкти інфраструктури. Облаштують також сквер та відпочинкову зону поблизу річки.

Назву для проекту теж вибрали не випадково. Термін “Супернова” означає процесу утворення зорі. Тож будівельники кажуть, що їхнє житло стане справжньою зіркою серед луцьких комплексів.

Архітектор проекту Георгій Шевчук розповів, що працював над проектом майже рік.

“Проект дійсно унікальний, бо це один з перших прикладів реалізації Генплану міста, яким передбачено заміну промислових зон, невикористаних територій у щось корисне”, – зазначив архітектор.

За словами Шевчука, планування робили таким чином, щоб забезпечити комфорт, і заслуга інвестора, що він погодився на проект, який перш за все зроблений не для здобутку грошей, а з турботою про людей. Тому проектанти вибрали забудову, яка дозволяє фактично із кожної квартири милуватися чудовими луцькими краєвидами та виглядом Старого міста.