Турійськ: чиновника судитимуть за оборудки із землею

На Волині перед судом постане керівник районного відділу Держземагентства, з допомогою якого «прихватизували» 2 гектари земель природно-заповідного фонду.

Про це повідомила волинська поліція.

Слідчі завершили досудове розслідування та скерували до суду кримінальне провадження, відкрите за зловживання владою та службове підроблення з боку керівника районного відділу Держземагентства на Волині. Санкції статей передбачають, зокрема, позбавлення волі до шести років і штраф до 170 тисяч гривень.

Нагадаємо, поліцейські на Волині викрили оборудки цього чиновника. Внаслідок його незаконних дій в приватну власність передали 2 гектари земель природно-заповідного фонду, завдавши інтересам держави збитків на понад 130 тисяч гривень.

З’ясцвалося, що чиновник видав завідомо неправдиві офіційні документи, внаслідок чого в приватну власність перейшли 2 гектари землі в межах загальнозоологічного заказника місцевого значення «Озерянський» в Турійському районі.

Наразі арештовано майно спритника на 470 тисяч гривень.

Кримінальне провадження з обвинувальним актом відносно керівника одного із районних відділів Держземагентства поліція скерувала на розгляд до Турійського районного суду.