Волинь: дирекція шахти примушує гірників фальсифікувати проби якості вугілля

На нововолинській шахті «Бужанська» – напружена ситуація через невиплату премій гірникам.                                                          

Про це інформує БУГ.

«Як повідомили журналістам інтернет-видання «БУГ», знаючи, що має приїхати КРУ, на підприємстві відбуваються певні махінації. Ідеальний варіант для амбітних осіб, які у деякій мірі «роблять погоду» на нововолинських шахтах, сказати працівникам: “Вам не дадуть премії, шукайте крайніх”. При цьому ні одна профспілка не хоче виступити проти того, щоб людям не виділили коштів під преміальні, бо як це розцінять самі гірники?» – йдеться у повідомленні.

Як стверджує директор Романов, він не знав, що в нього зола більше 50-ти відсотків, мовляв примушував написати працівників у документах, що зола нижча 48 відсотків з «благих намірів».

Інша частина гірників переконана, що премії  і так би не дали, адже зараз підприємства стоять «на нулях». Ті активи, які мали шахти, були використані в нецільовому призначенні, зокрема відправлені на ЦОФ.

«Вони подають це під соусом, що нове керівництво не дає премії, тому нам потрібно іншого генерала», – кажуть працівники.

Насправді йде боротьба інтересів двох “кланів” шахтарів, які віддавна воюють між собою. Частина їх – прихильники колишнього генерального директора ДП «Волиньвугілля» Кисельова.