У Ковелі – депутатський скандал

Депутати Ковельської районної ради вирішили з’ясувати, чи отримує наразі екс-голова райради Ігор Верчук і його колишній заступник Галина Коляда заробітну плату за роботу, яку вони здійснювали на вищезазначених посадах до жовтня 2015 року, чи ні.

Вдатися до цього кроку їх спонукав запит депутата Олександра Титомира (фракція ВО «Батьківщина»), який той озвучив на засіданні шостої сесії, – пише ПроКовель.

Депутат адресував його голові ради Андрію Броїло та начальнику Ковельського відділу поліції Головного управління національної поліції у Волинській області Івану Тусю.

У документі йдеться: «Шановні Андрій Петрович та Іван Гаврилович. До мене надійшла інформація про те, що Верчуку Ігорю Васильовичу, голові районної ради шостого скликання, та Коляді Галини Степанівни, заступнику голови районної ради шостого скликання, з моменту їх звільнення і дотепер з місцевого бюджету виплачується заробітна плата, яку вони отримували на виборчих посадах у районній раді.

Якщо так, то на якій підставі здійснюються дані виплаті і чи правда, що за даним фактом Ковельським міським відділом поліції відкрито кримінальне провадження. При підтвердженні факту прошу мене, як депутата районної ради, і зрештою весь депутатський корпус, не порушуючи чинне законодавство, інформувати про хід розслідування даного кримінального провадження».

Розібратися в цьому питанні погодилися всі присутні депутати, в тому числі й нинішній голова райради Андрій Броїло, який, до речі, за головування в раді Ігоря Верчука, обіймав посаду керуючого справами Ковельської районної ради. Загалом «за» висловилося 26 районних обранця.