Як голосували волинські нардепи за квоти для української музики

Народні депутати не змогли запровадили квоту 35% в ефірах українських радіостанцій і відправили законопроект на доопрацювання в комітет.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

За відправлення законопроектів №3822 і №3822-1 на доопрацювання в комітет проголосували 245 народних депутатів.

У випадку прийняття законопроекту №3822 про внесення змін у закон «Про телебачення і радіомовлення», радіостанції забезпечували б частку пісень державною мовою не менше 35% від загального часу звучання пісень, поширених протягом доби, а також у часових проміжках з 6 до 12, з 12 до 18, з 18 до 24 години.

Також законопроект передбачав, що у загальному обсязі мовлення кожної телерадіоорганізації не менше 50% мав становити національний аудіовізуальний продукт.

Тож, за такий законопроект віддав свій голос волинський нардеп Ігор Лапін. Ігор Гузь утримався від голосування. Степан Івахів та Сергій Мартиняк не голосували за документ, а навпроти Юрія Савчука зазначається «відсутній».

Зауважимо, що раніше депутати окремо розглядали законопроекти №3822 і 3822-1. Під час голосування за перший проект Ігор Гузь та Ігор Лапін голосували “за”, Степан Івахів та Сергій Мартиняк не голосували, а навпроти Юрія Савчука – позначка відсутній.

За другий проект голосував тільки Лапін. Ігор Гузь – утримався. Щодо решти депутатів – ситуація така ж, як і при першому розгляді.