Турійськ: на фермі потруїлися люди

Четверо осіб отруїлися на свинокомплексі у селі Літин фермерського господарства «Аміла». Одна людина загинула, троє опинилися у важкому стані в лікарні.

Про це пише Вісник і К.

У селі Літин на свинокомплексі, що належить фермерському господарству «Аміла» (власник – депутат облради Роман Микитюк), потруїлися люди. Один чоловік загинув, троє в лікарні у важкому стані.

Люди у селі донині не можуть заспокоїтися. Всім дуже шкода загиблого Юрія Польгаєва. Чоловікові 14 червня мало виповнитися всього 25 років. Він родом з Одеської області, єдиний син у своїх батьків. Доля звела його з волинянкою Танею. Родився синочок, якому два рочки.

Про те, як сталася трагедія, у Купичеві та Літині розказує усяк. Адже це бачив на свої очі не один чоловік. От тільки всі вони – працівники ферми і з журналістом спілкуватися відмовляються.

«Та з ними уже провели відповідну роботу. І не тільки з ними. На фермі вже тоже і вентиляція є, і протигази, вже все позавозили», – кажуть місцеві.

Як з’ясувалося, люди отруїлися випарами аміаку.

Про трагічний випадок було повідомлено у районний відділ Національної поліції. Розпочато розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 272 КК України – порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві або будь-якому підприємстві особою, яка зобов’язана їх дотримувати, якщо воно спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки.