Луцьк: знайшли матір мертвої дитини

Волинська поліція встановила особу матері знайденої мертвої дитини.

Нею виявилася 19-річна студентка одного з навчальних закладів, мешканка Маневицького району, ‒ повідомляють у прес-службі правоохоронців.

Нагадаємо, 25 травня близько 21 години на лінію екстреного виклику диспетчерської служби «102» волинської поліції надійшло повідомлення від 61-річної мешканки обласного центру, яка в Луцьку на березі річки Стир у парку відпочинку імені Лесі Українки виявила частини тіла новонародженої дитини.

Відомості за цим фактом внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 117 (Умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини) Кримінального кодексу України. Тіло направили на проведення судово-медичної експертизи.

Під час проведення досудового розслідування правоохоронці встановили особу матері мертвої дитини. Нею виявилася 19-річна мешканка Маневицького району. Вона ‒ студентка одного із навчальних закладів обласного центру.

Згідно з висновком судово-медичної експертизи від 26.05.2016 року, дитина народилась мертвою, недоношеною, в термін гестації 30-32 тижнів.

У зв’язку з цим, за погодженням із процесуальним керівником, кримінальне провадження за цим фактом закрили на підставі ч. 1 п. 2 ст. 284 (Відсутність події кримінального правопорушення) Кримінально-процесуального кодексу України.