Луцькі спортсмени вибороли 12 медалей на змаганнях зі змішаних єдиноборств

Спостсмени із луцького клубу змішаних єдиноборств “ВОЇН” завоювали 5 золотих, 4 срібних та 3 бронзових медалі на змаганнях  зі змішаних єдиноборств та гремплінгу, які відбулися в Одесі та Кам`янці-Подільському.

Змагання відбувалися 22 та 29 травня.

В Одесі відбувсявся турнір “Золото скіфів” зі змішаних бойових мистецтв (ММА) та греплінгу. “ВОЇН” відрядив команду з шести спортсменів різних вікових група та категорій. Серед спортсменів віком 12-13років у ваговій категорії 45кг золоту медаль виборов Андрій Місюк, “срібло” здобув Іван Пасич.

Також вони були заявлені у віковій групі 14-15 років у ваговій категорії 39 кг та 48 кг. У категорії 39 кг Іван Пасич здобув “срібло”, а у категорії 48кг Андрій Місюк став кращим спортсменом та отримав золоту медаль.

Окрім того, бронзову нагороду “ВОЇНАМ” приніс Андрій Гуславський, який став третім у ваговій категорії 56кг.

Серед дорослих спортсменів кманду з ММА представляв Амір Юзепчук, який завоював “бронзу” у категорії 65,8 кг та тренер спортклубу “ВОЇН” Дмитро Мартинюк, який став чемпіоном у ваговій категорії 84 кг.

З греплінгу команду представляли нааймолодший спортсмн клубу”ВОЇН” Максим Чайковський, який у категорії 42 кг здобув “срібло”. Окрім того, Іван Пасич та Андрій Місюк здобули золоту та срібну медалі, Андрій Гуславський здобув “бронзу”.

На міжнародному турнірі “МMA PRO UKRAINE-6”, який відбувся 29 травня у Камянці-Подільському>, команду “ВОЇНА” представляв тренер, майстер спорту з бойового самбо та рукопашного бою Дмитро Мартинюк.

“Використовуючі свої професійні, роками відпрацьовані навики, він впевнено переміг”, – підсумував тренер спортмсенів Андрій Зінчук.