Волинь: думають, що робити з санаторієм-банкрутом

Депутати Волинської обласної ради не можуть визначитися, що робити зі збанкрутілим санаторієм матері та дитини «Турія».

Про це йшлося 1 червня під засідання постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, ‒ пише ВІП.

Заступник начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Мирослава Якимчук пояснила, що є пропозиція передати «Турію» на баланс санаторію «Лісова пісня», аби майно, яке зараз належить «Турії» не простоювало та не знищувалося. За її словами, є лист від «Лісової пісні», який підтверджує готовність взяти на баланс проблемний санаторій.

Втім не усі депутати погодилися з такою ідеєю. Зокрема, депутат обласної ради Олег Кух запитав, чому «Турію» мають намір передати саме «Лісовій пісні», чому, для прикладу, не КП «Санаторій «Пролісок»?

«Давайте подивимося, скільки людей приїжджає в «Пролісок», а скільки в «Лісову пісню». Давайте слабкого не навантажувати ще слабшим, давайте попрацюєм з сильним, бо інакше ми завалимо обидва об’єкти і будемо мати проблеми з двома підприємствами», ‒ сказав Святослав Кравчук. Він додав, що і зараз є багато проблем в «Лісовій пісні», втім, їх поки не озвучують, бо вони не глобальні.

Керівник «Проліску», депутат обласної ради Валентина Касарда запевнила, що має бачення перспектив відродження «Турії» як санаторію, утім листом чи в іншій формі вчасно не повідомила в обласну раду про те, що хоче взяти «Турію» на баланс.

Святослав Кравчук та Олег Кух підтримали Валентину Касарду і висловили позицію, що «Пролісок» – дієвий санаторій, тому варто приєднати «Турію» саме до нього. Голова комісії Микола Буліга запропонував зібратися через тиждень й запросити на зустріч двох керівників санаторіїв, профільного заступника голови облдержадміністрації Світлану Мишковець та вислухати пропозиції усіх.

Зрештою, після тривалої дискусії депутати таки вирішили відтермінувати голосування та зустрітися керівниками «Проліска» та «Лісової пісні», аби вони запропонували свої пропозиція щодо порятунку санаторію-боржника «Турія».