У Луцьку стартувало свято для дітей волинських Героїв

У Палаці культури Луцька розпочалося свято, яке для дітей військових організовують волонтери.

Святкування відбувається 1 червня.

Незважаючи на дощову погоду, на свято вже прийшла понад сотня родин волинських бійців. Для діток захисників організатори передбачили яскраву програму. Малечу залучають до майстер-класів та розваг.

«Для нас було просто справою честі долучитися до організації цього свята», – зазначила волонтер від «Пласту» Юлія ПанасюкАктивістка розповіла, що майже 20 пластунів зголосилися сьогодні бути волонтерами після того, як побачили оголошення у соцмережі.

Маленькі фестивальники грали в аерофутбол, ігри «впіймай комашку», «черв’ячки», виготовлення та розфарбовування фризбі тощо. Велике зацікавлення у малечі викликав індіанський вігвам, де можна було розмалювати стіни чи індіанські символи. Тут же можна було побавитися з музичним інструментом перкусією, який імітує звуки дощу, а інструктор допомагала юним індіанцям вибрати ім’я та змайструвати собі шапку.

Також діти могли спробувати свої сили у виготовленні іграшок з фетру, рамочок та розфарбувати листівку «Батьківські обійми». Розмальовували також печиво, робили квіти з кульок, вивчали різні техніки малювання, ліпили тощо.

Діти бійців мали можливісь поспілкуватися та зробити фото з поліцейськми, які розповідали їм про правила дорожнього руху та дарували яскраві книжечки. Щоправда, охоче фотографувалися із патрульними й дорослі.

Свято стало приємною можливістю зустрітися й для батьків – бійці радо обіймалися, вітали один одного та знайомили із сім’ями.

Опісля майсеркласів для дітей влаштують концерт та вручення подарунків.