Оскаржили рішення волинського суду про поновлення 72 поліцеських

Волинська поліція оскаржила 72 рішення Волинського окружного адмінсуду щодо поновлення на посадах поліцейських, які не пройшли атестацію.

Про це розповіла начальник юридичного відділу ГУНП в області Оксана Забожчук, – повідомляє Громадське. Волинь.

Після чергового судового засідання щодо звільнення начальника Департаменту захисту економіки у Рівненській області В’ячеслава Єфтенія юристка поліції розповіла про оскарження програних справ.

Загалом станом на 1 червня Депаратмент виграв 12 судових справ, 72 програв, ще кількадесят досі перебувають на розгляді у судах. Забощук повідомила, що кількість позовів від неатестованих поліцейських сягає цифри 120.

На судовому засіданні щодо одіозного поліцейського Єфтенія суд поновив судове провадження у справі щодо його поновлення на посаді, а потім за клопотанням Нацполіції знову його припинив. Традиційно Єфтеній не з’явився на судове засідання щодо його звільнення, також не з’явився 26 транвя о 10 ранку на засідання Центральної апеляційної атестаційної комісії. Саме його відсутність й стала причиною клопотати відкладення судової справи. Адже розглядати його звільнення без рішення апеляційної комісії є, на думку Депаратменту поліції, нелогічним. Цю позицію й підтримали судді: Андрій Ксензюк, Марія Александрова та Тетяна Димарчук.

Наразі справа Єфтенія відкладена як комісією, так і судом на невизначений термін. Адвокат же Єфтенія Михайло Столяр розповів, що ніколи його не бачив і не знайомий із ним особисто. Єфтеній у свою чергу жодного разу не з’являвся на суд щодо його звільнення із органів внутрішніх справ.