На Волині на бенкеті отруїлися випускники

У Берестечку під час святкування випускного вечора третина гостей отруїлася харчовими продуктами.

Десятьох з тридцяти осіб, які були присунуті на святі, госпіталізували в Горохівську центральну районну лікарню з діагнозом «харчова токсикоінфекція», ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини з посиланням на власні джерела.

За інформацією видання, у п’ятницю, 28 травня, школярі місцевої школи та їхні батьки святкували випускний вечір в ресторані «Таверна». Вже 30 травня, в неділю, перші шестеро людей були доставлені в Горохівську ЦРЛ з ознаками гострої кишкової інфекції. Серед хворих ‒ батьки та їхні діти випускники. Є випадок, коли в лікарню поступила вся сім’я: батьки та сімнадцятирічний син випускник.

Зі слів медиків, отруєння протікає досить тяжко, в окремих осіб температура до 39 градусів. Медики районної лікарні надають допомогу хворим та готові до того, що в медзаклад можуть поступити ще люди, які пригощались на святі.

Зі слів лікаря епідеміолога ДУ «Волинський обласний лабораторний центр Держепідемслужби» Валентини Новачевської, на святкуванні, крім страв, приготованих в самому закладі, було багато кондитерських виробів та домашніх фруктів, принесених батьками школярів.

«Фахівці Держепідемслужби відібрали аналізи із залишків продуктів з бенкету. Наразі чекаємо на результати лабораторної експертизи. Але є підозра на сальмонелу», ‒ підсумовує лікар.