Луцьк зачистять від МАФів

У Луцьку планують масовий демонтаж гаражів та майданчиків.

Про це йшлося 1 червня під час засідання виконкому.

Депутати дали «добро» на демонтаж металевих гаражів-черепашок на вулицях Винниченка, 39, Волі, 29 та 35. На проспекті Волі, 49 планують демонтувати 5 гаражів, а між будинками на проспекті Волі, 62 та 64 планують знести 16 металевих гаражів та 3 дерев’яних. Проголосували й за демонтаж гаражів на Волі, 68, Володимирській,1, Гаврилюка, 2, 12, Гірної, 2 та 2а (тут мають знести аж 37 гаражів).

Знесенню підлягають й гаражі на вулицях Глушець, 66а, Караїмська, 36, перехресті вулиць Лесі Українки та Гаврилюка, де аж 12 незаконних гаражів. 44 черепашки знесуть й на вулиці Роговій, 1, чотири ‒ на Роговій, 3, два ‒ на вулиці Шевченка, 2 та 1 на вулиці Учительській.

Демонтуватимуть і ряд тимчасових споруд, які встановлені без дозволу чи порушують правила благоустрою.

Водночас начальник департаменту муніципальної поліції Юлія Сиротинська зазначила, що частина власників збирається «легалізувати» літні майданчики, тож таким чином їх стимулюватимуть зробити це швидше. По всіх об’єктах склали протоколи та приписи про самовільний демонтаж, рекомендувавши узаконити конструкцію. Проте власники проігнорували таку можливість.

Зокрема, знести збираються споруди за адресами Соборності 11а – парковка біля ТЦ «Гостинець», кіоск «Еріка», кіоск «Насіннячко», кіоск «Славинка», кіоск туркомпанії «Баліна», кіоск «Ящик пива». Демонтують також літній майданчик із навісом біля кафе «Франсуа» на проспекті Соборності, 11а, кіоск з продажу квітів на проспекті Соборності, 11в і «Сеньйор Помідор» за цією ж адресою. Із тильного боку цієї самої будівлі планують демонтувати й кіоск «Форнетті».

За зверненням депутата міськради демонтують також тимчасовий об’єкт на проспекті Волі, 44а, який перенесли раніше з іншої ділянки. Проте й цей кіоск встановлено без паспорта прив’язки. Пропонують знести й овочевий кіоск на проспекті Грушевського, 20, тимчасові споруди на Федорова, 2а, 6, Винниченка, 45,Дружби народів, 10 , Електроапаратній, 2г, літній майданчик біля кафе на вулиці Лесі Українки,28 та 32а, літній майданчик і кіоск «Боровичок» на вулиці Львівській.

Знесуть також майданчик біля павільйону на вулиці Перемоги 3ж, Привокзальній, 1, Рівненській, 25, Чорновола, 3.

Депутати підтримали пропозицію про демонтаж споруд.