Луцьк частково платитиме за тепло за новими тарифами

Із середини червня лучани, які отримували тепло та гарячу воду від котелень «Мотору» та ТзОВ «Теплосервіс-Луцьк», платитимуть за новими тарифами.

Про це йшлося 1 червня під час засідання виконкому міськради.

Зокрема, розглядали можливість скоригувати тарифи на послуги, які надає ТзОВ «Теплосервіс-Луцьк» та ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор». Тарифи пропонували скоригувати відповідно до підвищених цін на газ.

«Теплосервіс-Луцьк» надає послуги опалення та гарячого водопостачання житловому будинку на вулиці Олеся Гончара, 3. «Мотор» «опалює» гуртожиток на вулиці Івана Кожедуба, 28 та житловий будинок на вулиці Озерецькій, 12. Тож, із 16 червня тариф для тих, кого опалює котельня «Теплосервісу», становитиме 1219,36 гривні за гігакалорію та 1323,49 гривні для інших користувачів. Таким чином, для населення ціна зросте на понад 74%, тоді як для інших користувачів знизиться. Вартість кубометра гарячої води зросте до 67 гривень для населення та 77,94 для інших користувачів.

Для тих, хто використовує послуги котельні «Мотору», тариф теж зросте: для населення ціна підвищиться на 79% і становитиме 1429,19 гривні. Для інших споживачів ціна становитиме 1450,31 гривні. До слова, ціна для населення зростає на 79%, а для інших споживачів знизиться на 12%.

За словами директора департаменту економічної політики Олександра Озіновича, підвищення тарифів здійснюють для відповідності їх новим цінам на газ – попередні, мовляв, затверджували ще у жовтні 2015.