Дитяче свято в Луцьку: танці та співи дошкільнят

У Палаці учнівської молоді в Луцьку відбувся XXІІІ фестиваль вихованців дошкільних навчальних закладів «Ми діти твої, Україно!», присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Розпочалося дійство патріотичною танцювальною композицією “Моя земля”, – повідомили у прес-службі міської ради.

Усі наступні концертні номери також були наповнені змістом любові до річної землі, її охоронців, сповнені світлих мрій, емоцій, почуттів, гордості за рідну країну.

Також діти демонстрували знання українських традицій, підготувавши народні та козацькі хореографічні композиції.

У концерті взяли участь кращі колективи дошкільних навчальних закладів, які журі відзначило під час конкурсів «Танцювальна веселка» та «Музична скарбничка». Адже протягом травня в усіх сорока ДНЗ міста Луцька відбувалися конкурси-звіти дитячої творчості.

Міський голова Микола Романюк висловив вдячність дітям. Подякував керівникам та працівникам навчально-виховних дошкільних закладів, які займаються з талановитими дітьми хореографією, музикою, а також батькам, які допомогли підготувати це свято дитячих талантів. М

икола Романюк запевнив, що міська влада сприятиме естетичному вихованню маленьких лучан, побажав, щоб скоріше в нашому спільному українському домі настав мир, щоб Бог оберігав Україну, беріг цих маленьких діточок, їхні родини, усі були щасливими.

Звернувся Микола Романюк зі словами вдячності й до присутніх у залі учасників АТО, щиро подякувавши їм за хоробрість, патріотизм, любов до України і зазначив, що їм є за що боротися. “Саме для цих діток ми спільними зусиллями повинні вибороти мир. Дай Боже, щоб війна скоріше закінчилася, усі учасники АТО повернулися додому”, ­- сказав мер.

У межах фестивалю діяла виставка-продаж виробів декоративно-прикладного мистецтва, на якій реалізовувалися вироби, виготовлені дошкільнятами та педагогами дошкільних навчальних закладів.