Генпрокуратура виконує обіцяне, – атошник про справи 51-ї бригади

Громадська організація «Волинська спілка ветеранів антитерористичної операції» звернулася до військовослужбовців 51-ї бригади з роз’ясненням щодо того, куди потрібно звертатися для закриття несправедливо відкритих справ стосовно них.

Звернення на сторінці опублікував один з керівників організації Юрій Дмитрук.

Автори листа звернули увагу, що допомогу в цій справі бійці отримають лише у військовій прокуратурі. Натомість автори просять бійців не звертатися з проблемами несправедливих звинувачень до «Спілки воїнів АТО Волині», адже вона не повноважна вирішувати ці проблема.

Публікуємо звернення «Волинської спілки ветеранів антитерористичної операції» без змін та правок:

 

Всі домовленості, про які йшла мова на зустрічі з Генеральним прокурором України – дотримуються! Військова прокуратура об’єктивно підходить до розслідування кримінальних проваджень та знімає з бійців розшуки та підозри.

Дуже важливо з’явитись у військову прокуратуру, в першу чергу тим бійцям, які отримали підозри та оголошені в розшук. Спілка має списки таких осіб.

Просимо всіх голів районних (міських) спілок, бійців 51 ОМБр, родичів телефонувати за номерами: Юрій Дмитрук 050 556 45 83 або звертайтесь до свого захисника Василь Нагорний 050 994 69 39.

Також із здивуванням вчора почули інформацію, яка поширюється в ефірі радіо, про необхідність бійцям 51 ОМБр з’явитись на вул. Винниченка, 67.

Приємно, що спілка АТО (голова Олег Твердохліб ), яка не підтримала пікетування військової прокуратури та не брала участі в переговорах з Генеральним прокурором все-таки вирішила, хоча б під завісу боротьби приєднатись до нас та перейнятись долею бійців 51 ОМБ.

Хочемо запевнити бійців, що відвідування офісу за адресою, яка звучить в оголошенні аж ніяк не покращить ваше становище. Слідчі дії там не проводиться, справи по бійцям там не закриваються і ніяких гарнатій ці особи від Генпрокурора не отримували!

Єдине місце куди вам потрібно з’явитись – це військова прокуратура Луцького гарнізону (м. Луцьк вул. Стрілецька, 2).