Луцькі волонтери відмовилися від 50 тисяч через фальсифікацію

Автори ініціативи створення дитячого майданчика для дітей на візочках та з особливими потребами у Центральному парку міста відмовилися від грошей, які вони мали б отримати на реалізацію своєї ідеї.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала Юлія Євпак, ‒ пише Конкурент.

Як відомо, ці ініціатива, авторами якої є активісти ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці» Станіслав Ольшевський, а також Любава Казмірчук та Юлія Євпак, здобула на реалізацію від міської ради 50 тисяч гривень.

Одначе громадська організація вирішила відмовитися від цих коштів через конфлікт, що виник навколо громадських ініціатив.

«Ми сьогодні дуже багато сперечалися між собою та радилися з людьми, що допомагали в різних акціях щодо збору коштів на дитячий майданчик для дітей з особливими потребами та на візочках, і вирішили, що відмовимось від 45000 гривень від міської ради. Мусить бути переголосування за ініціативи за (через) Bank ID. Така офіційна позиція ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці», – сказано у дописі.

Також активістка зазначила, що кошти на майданчик громадська організація збере власними силами, бо «не надіємось на те, що хтось запровадить механізм Bank ID та наважиться відмінити результати».